ספריות בחלל הבית היוו מאז ומעולם פריט ריהוט אלגנטי, יוקרתי ומרשים, המוסיף ערך מוסף לעיצוב החלל. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של ספריות מיוחדות בעלות עיצוב ייחודי המותאם לכל צורף ולכל נישה בחלל הבית. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מקצועי אודות הספריות המיוחדות העומדות לרשותכם, הן במסגרת רכישה של ספריות מוכנות והן במסגרת הזמנה אישית של עיצוב ספריות.

החומרים מהם מורכבת הספרייה המודרנית

ספריות מודרניות ומיוחדות מיוצרות ממגוון נרחב של חומרי גלם, החל מספריות המורכבות מנישות גבס המולבשות על קירות החלל, דרך ספריות מעץ מלא, ספריות מ-MDF, ספריות מזכוכית, ספריות אלומיניום וספריות מתכת, ועד לספריות מעוצבות בשילוב חומרים.

הספריות השונות המיוצרות כיום מגיעות במגוון גדלים וגבהים, וכמו כן, הן מאפשרות לכם ליהנות ממספר עצום של מדפים ונישות לצרכי הנחת ספרים, תמונות ופריטי נוי נוספים. בנוסף תוכלו למצוא גם ספריות מודולאריות הניתנות לפירוק והרכבה פשוטה ונוחה, דבר המאפשר לכם “לשחק” עם גודל הספרייה בכל רגע נתון ולמעשה לחדש את מראה הבית מעת לעת.

ספריות בהזמנה אישית

אחד הפתרונות הדקורטיביים ביותר לעיצוב הבית באמצעות ספרייה מודרנית, היא בשיטת העיצוב האישי. בשיטה זו תדרשו לספק מידות של החלל בו תמוקם הספרייה וכמו כן, תגדירו לבעל המקצוע את הצרכים ואת סגנון העיצוב המותאם לכם. הספריות המיוחדות בעיצוב אישי מאפשרות לכם ליהנות ממגוון עצום של מקומות אחסון בהתאם לצרכים הפונקציונאליים שלכם.

שאלות ותשובות בדרך לבחירת הספרייה הייחודית שלכם

במידה וגם אתם עומדים בפני רכישה של ספרייה חדשה לבית, הקפידו לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

מהו מיקומה הפיזי של הספרייה אותה תרצו לרכוש, מהם צרכי המשפחה בספרייה המיועדת, האם אתם מעוניינים לשלב את הספרייה כחלק מעיצוב הדירה, או לחילופין, להעניק לה ייחודיות עיצובית משלה, מהם הצבעים אשר ירכיבו את הספרייה החדשה שלכם ועוד.

לסיכום, כמו כל אלמנט עיצובי אחר בבית המודרני, גם הספריות המיוחדות מאפשרות לכם ליהנות מאינספור דגמים, גדלים, צבעים וצורות. זה הזמן לדמיין את הספרייה המושלמת ביותר עבורכם ופשוט לרכוש אחת כזאת!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט