מקלחונים הפכו למוצר יותר ויותר נפוץ ומבוקש בסביבה הביתית הודות לעיצוב הבית עם שני חדרי שירותים ומקלחת. באופן זה, חדרי האמבטיה המשמשים את הילדים יכללו אמבטיות ואילו חדרי שירותים ואמבטיה הנמצאים ביחידת ההורים יכללו מקלחונים שגם יהוו אטרקציה עיצובית בסגנון העיצוב הנקי והמודרני וגם יחסכו במקום רב. הודות לפופולאריות של מקלחונים בסביבה הביתית, יותר ויותר עיצובים מודרניים וייחודיים של מקלחונים קיימים היום. להלן סקירה של כמה מהסגנונות הבולטים של מקלחונים מודרניים.
מקלחונים זוויתיים
מקלחונים זוויתיים הם מקלחונים המתאימים להיות ממוקמים בפינת חדר האמבטיה. המשמעות היא מקלחונים המעוצבים בזווית משולשת וממוקמים בפינה של האמבטיה בצמוד לקיר הזוויתי. בגלל ההתאמה של המקלחונים הזוויתיים לקיר הם חוסכים במקום רב, מאפשרים לנצל את כל המקום שבחדר האמבטיה בצורה אופטימלית ומעניקים מראה מעוצב ומעודכן. המקלחונים הפינתיים הם מקלחונים הבנויים מקירות זכוכית והעיצוב שלהם הוא עיצוב מודרני וקלאסי.

מקלחונים מעוגלים

מקלחונים מעוגלים הם מקלחונים הממוקמים במרכז חדר האמבטיה ומתאימים במיוחד לעיצוב אמבטיות מודרניות ורחבות. בגלל הצורך של המקלחונים במקום רב, הם לא יתאימו למצבים בהם יש צורך לחסוך במקום. המקלחונים המעוגלים יכולים להיות עם קירות זכוכית עגולה ושקופה או עם וילונות היוצרים מראה מעוגל. מקלחונים מעוגלים הם פריט עיצובי לכל דבר והם תורמים רבות לעיצוב הכללי של חדר המקלחת ומתאימים לעיצוב מינימליסטי וטבעי.
מקלחונים יוקרתיים
מקלחונים יוקרתיים הם מקלחונים מעוצבים שתופסים את כל תשומת הלב של חדר האמבטיה. למעשה, מקלחונים מעוצבים הם מקלחונים המתאימים באופן אישי לעיצוב של חדר האמבטיה ואפילו קובעים את קונספט העיצוב שלו. מקלחונים מעוצבים יכולים להיות מקלחונים הממוקמים במרכז חדר האמבטיה, בעלי דלתות זכוכית ייחודיות ושקופות, בעלי מנגנוני ברזים איכותיים, בעלי מספר ברזים המזרימים מים מפינות הקיר לאורך כל המקלחון וכדומה.
לסיכום, הפופולאריות של מקלחונים ושילובם בחדרי האמבטיה המודרניים של היום הביאה סוגים רבים שמקלחונים מעוצבים ואיכותיים. התפקיד של המקלחון באמבטיה המודרני הוא תפקיד מרכזי ולעתים קרובות אף מהווה את האלמנט המרכזי שסביבו נקבע קונספט העיצוב של האמבטיה כולה ולכן השקעה במקלחונים מעוצבים, יוקרתיים ואיכותיים יכולה להפוך את האמבטיה לחדר רחצה מעוצב ונעים את חוויית הרחיצה למיוחדת במינה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט