עומדים בפני שיפוץ הדירה? עוברים דירה ועומדים לעצב מחדש את כל חללי המגורים? זה הזמן להפוך את עיצוב הבית למשימה משפחתית מהנה ומגבשת. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר עצות אשר יסייעו לכם להפוך את עיצוב הבית למשימה משפחתית.

חלוקת משימות על פי חללי הבית

לפני שאתם ניגשים לעצב את בית משפחתכם, הקדישו מחשבה לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מבני הבית. חלקו את חלל הדירה או הבית על פי אזורי מחייה, לרבות, חדרי ילדים, חדרי עבודה, חדרי אירוח, חדרי אמבטיה וכדומה, והטילו משימות משפחתיות בהתאם לקו העיצוב הכללי אותו בחרתם.

במהלך תכנון ועיצוב חדרי ילדים ובני נוער, הקפידו לשתף את ילדיכם בבחירת פריטי הריהוט אשר יאכלסו את חדריהם, ובחרו את פריטי הריהוט הפונקציונאליים ביותר בהתאם לתכנון המקדים. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות אחסון המיועדים לחדרי ילדים ונוער, כאשר הקו המנחה הוא להעמיד מספר רב של פריטי ריהוט המשלבים בתוכם פתרונות אחסון כגון: מיטות נוער מתקפלות, מיטות עם שידות אחסון, שולחן עבודה המכיל בתוכו מקומות אחסון רבים ועוד. פריטי ריהוט אלו הינם אידיאליים לחדי ילדים ונוער מהסיבה הפשוטה שהם מהווים גם פריט ריהוט דקורטיבי ופונקציונאלי וגם מקומות אחסון רבים.

חלוקת המשימות בנוגע לעיצוב הבית במסגרת המשפחתית אמור להתבצע בהתאם לגיל בני המשפחה, לדוגמא: על ילדים בגיל הנעורים תוכלו להטיל משימות כגון: פינוי גזם מהגינה המשפחתית, הכנת הדירה לצביעה (איטום חורים בקיר, קילוף קירות והסרת כתמים מהקיר וכו), ניקיון המרחב הדירתי לאחר פעולת הצבע ועוד.

הקפידו לשתף את כל בני המשפחה בעבודות ובמטלות העיצוב השונות, ואפשרו לכל אחד ואחת מהם לקחת חלק מעבודות הקלות והמורכבות כאחד. העבודה המשותפת והיזמות המשפחתית תיחקק אצל כל אחד ואחת מבני המשפחה ותלווה אתכם לאורך שנים רבות וטובות.

כיום, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פריטי ריהוט בהרכבה עצמית, ההופכים את חווית העיצוב המחודש למאתגרת. התקנת פריטי הריהוט ביחד עם בני המשפחה תאפשר לכם ליהנות מעוד פעולת מגבשת וחווייתית עם יתר בני המשפחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט